Wyślij wiadomość

HY Networks (Shanghai) Co., Ltd.

Włókno o wysokiej wydajności - węgiel, aramid, UHMWPE

Lojalność i odpowiedzialność, innowacje i rozwój

Pracujmy razem lepiej!

Free call Video chat
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik, Agent, Importer, Eksporter, Firma Handlowa
Rynek Główny: Na calym swiecie
marki: Huaiying
Ilość pracowników: 100~120
Coroczne wyprzedaże: 6000000-10000000
Rok założenia: 2015
pc Export: 60% - 70%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie
Firma HY Networks (Shanghai) Co., Ltd. została założona w styczniu 2015 roku i specjalizuje się w produkcji włókna aramidowego, włókna węglowego, włókna PE i pokrewnych produktów końcowych. Znajduje się w dzielnicy Putuo w pobliżu obwodnicy A20 w obwodnicy Szanghaju i tylko 10 km od lotniska Hongqiao.

Od 8 lat uczestniczymy w branży włókien wysokowydajnych, po szybkim i stabilnym rozwoju, jako wiodący dostawca wysokowydajnych włókien i produktów na rynku krajowym dzięki wsparciu ponad 50 firm i wiernych producentów które oferują nam dobre ceny i stabilną, dobrą jakość, dostarczamy również konstruktywne sugestie do klienta i pomagamy znaleźć kompletne rozwiązanie.

Nasz duch: "Lojalność i odpowiedzialność, innowacje i rozwój" Oferujemy konkurencyjną cenę, doskonałą jakość i najlepsze usługi, aby osiągnąć wysoką satysfakcję ze strony wszystkich klientów.

Historia
Zbudowany w 2015 roku

oddać w 2015 roku: 9 milionów, skup się na włóknie aramidowym, importuj przędzę z włókna aramidowego marki Kolon, Taekwang i inne, takie jak Dupont, Teijin i Huvis.

Odwróć się w 2016: 18 milionów, skup się na rozszerzeniu rynku na przędzę z włókna węglowego, importuj markę przędzy jak Toray, Aksaca i Formasa.

oddać w 2017: 36 mln, dodać światłowód UHMWPE w zakresie naszej działalności i rozpocząć działalność eksportową w drugiej połowie roku.

obróć się w pierwszej połowie 2018 roku: 36 milionów, nawiązuj głęboką współpracę z naszymi ponad 60 fabrykami i rozszerzaj działalność do produktów końcowych i eksportuj je bezpośrednio do zagranicy.

Usługa
Koncentrując się na włóknach o wysokiej wydajności i względnych produktach końcowych, chętnych do opracowywania nowych produktów zgodnie z prośbami klinetów z naszą profesjonalną wiedzą w tej dziedzinie przez ponad 9 lat.

Produkty:

dobra jakość w konkurencyjnej cenie, dając profesjonalne sugestie i doradztwo zgodnie z aplikacją klientów, dokonaj ulepszeń po otrzymaniu opinii od klientów.

Usługa:

szybka odpowiedź, możesz skontaktować się z nami przez telefon, e-mail, WhatsApp, Skype, Wechat i QQ, odpowiemy Ci w jak najkrótszym czasie.

Sugerowanie i wybór najlepszego sposobu transportu, aby dostarczyć materiał według objętości i masy na morzu, w powietrzu i kurierze.

Nasz zespół
Dyrektor zarządzający:

Osadź cel i poprowadź zespół do osiągnięcia celu

Dział importu i sprzedaży krajowej:

Importując włókna aramidowe, w tym Heracron, Acepara, Huvis, włókna węglowe, w tym Toray, Dowaksa, dostarczamy materiał do fabryk krajowych, aby wytwarzać produkty końcowe.

Dział eksportu:

Koncentrując szczegóły wszystkich produktów końcowych produkowanych przez naszych partnerów, którzy kupują od nas surowce i sprzedają je międzynarodowym producentom

Dział konta:

Czy wszystkie prace związane z finansami i rachunkowością, jak tworzenie konta, organizowanie płatności.

Dział administracyjny:

zrekrutuj nowych ludzi i spraw, aby zespół był silniejszy, wspieraj wszystkich członków zespołu, a także dokonuj oceny

Oddział firmy:

skupić się na konserwacji i naprawie pojazdów, dekoracji samochodów i tak dalej

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość